Filma aksion Movies
Rogue

Rogue

Rogue
IMDb: N/A
N/A
N/A

Semi, si kapiteni skuadre, e drejton grupin e saj të ushtarëve në një mision të rrezikshëm. Duhet të shpëtojnë pengjet nga rrëmbyesit në Afrikën e largët. Por kur misioni shkon…

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
IMDb: N/A
N/A
N/A

Luke Hobbs dhe Deckard Shaw do të krijojnë një aleancë të papritur kur një keqbërës i përmirësuar gjenetikisht kërcënon të ardhmen e njerëzimit.

Kill Speed

Kill Speed

Kill Speed
IMDb: N/A
N/A
N/A

Miqtë më të mirë fluturojnë në shtëpi të ndërtuara , me avionë të teknologjisë së lartë për të ofruar metoda kristalike prodhuese meksikane në të gjithë Kalifornin rurale si dhe…

Black Water: Abyss

Black Water: Abyss

Black Water: Abyss
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pesë shokë që eksplorojnë një sistem shpellash të largëta në Australinë Veriore, gjenden të kërcënuar nga një krokodil i uritur.

Elephant White

Elephant White

Elephant White
IMDb: N/A
N/A
N/A

Vrasësi me pagesë Kërti Çërç punësohet për të rrëzuar një bandë trafikantësh tajlandezë të prostitucionit nga një baba, vajza e të cilit u rrëmbye dhe u vra nga kjo bandë….

Armageddon

Armageddon

Armageddon
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas zbulimit se nje asteroid shume i madh do te godase Token ne me pak se nje muaj, N.A.S.A rekruton nje skuader te pazakonte per te shpetuar planetin.

John Wick

John Wick

John Wick
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një ish- vrasës me pagesë i dalë në pension është në kërkim të gangsterëve që i vranë qenin dhe i morën gjithcka.

White House Down

White House Down

White House Down
IMDb: N/A
N/A
N/A

Teksa bënte një tur me vajzën e tij në Shtëpinë e Bardhë, një polic hidhet në aksion për të shpëtuar vajzën e tij dhe presidentin nga një grup paraushtarakësh të…

Attack of the Unknown

Attack of the Unknown

Attack of the Unknown
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një ekip SWAT që po transporton një shef të sindikatës së krimit i duhet të luftojë për të dal nga një qendër paraburgimi gjatë një pushtimj alienësh.

Hard Kill

Hard Kill

Hard Kill
IMDb: N/A
N/A
N/A

Projekti i një inxhinieri teknologjik është aq e vlefshme sa punësohen mercenarë për ta mbrojtur por gjërat shkojnë keq kur një grup terroristësh marrin peng vajzën e tij.

Undisputed II: Last Man Standing

Undisputed II: Last Man Standing

Undisputed II: Last Man Standing
IMDb: N/A
N/A
N/A

Vazhdimi i filmit 2002, këtë herë Kampioni i peshave te renda George “Iceman” është dërguar në një burg rus për akuza të drogës… (Boyka)

The Tax Collector

The Tax Collector

The Tax Collector
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një “mbledhës taksash” që punon për një lord droge, sheh që siguria e familjes së tij rrezikohet kur një kundërshtar i shefit të tij shfaqet në Los Anxhelos për të…

Dark Forces

Dark Forces

Dark Forces
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një kriminel i rrezikshëm, i cili është në kërkim të motrës së tij, fillon t’i gjejë përgjigjet që kërkon në një hotel me të ftuar të çuditshëm.

The Sleepover

The Sleepover

The Sleepover
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur një motër dhe vëlla, zbulojnë se nëna e tyre, në dukje normale, është një ish-hajdute në mbrojtjen e dëshmitarit, e detyruar të bëjë një punë të fundit, bashkohen për…

Jailbreak Pact

Jailbreak Pact

Jailbreak Pact
IMDb: N/A
N/A
N/A

Ky film bazohet në histori të vërtetë. Në vitin 1990, 49 të burgosur politik u arratisën me anë të një tuneli i cili iu desh 18 muaj për ta hapur…