Muzikë Movies
Trolls Holiday

Trolls Holiday

Trolls Holiday
IMDb: N/A
N/A
N/A

Katër filma vizatimorë, me personazhe të Walt Disney-t, në katër aventura argëtuese dhe komike. “Festa e trollëve”, “Baba Njëshi”, “Dita me borë” dhe “Agimi i Krudëve”… Trollët e lumtur, krijesa…

Love Beats Rhymes

Love Beats Rhymes

Love Beats Rhymes
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur rreperja Koko (Azealia Banks) pranohet në një klasë poezie, ajo mendon se rimat e saj do t’i bëjnë përshtypje profesorit Dikson. Por e ai e sfidon Kokon që të…

Olaf’s Frozen Adventure

Olaf’s Frozen Adventure

Olaf’s Frozen Adventure
IMDb: N/A
N/A
N/A

Aventura e ngrirë e Olfit vijën përsëri duke kërkuar traditat e familjes së ti, për festat e fund vitit.

Pitch Perfect

Pitch Perfect

Pitch Perfect
IMDb: N/A
N/A
N/A

Bela Barden është një grup, që përbëhet nga vajza të reja që këndojnë këngë pop dhe bazohen te pamja e tyre perfekte. Pas një dështimi katastrofik në finalet e vitit…

All Eyez on Me

All Eyez on Me

All Eyez on Me
IMDb: N/A
N/A
N/A

All Eyez on Me (Gjithë Sytë mbi Mua) është një film biografik mbi jeten e Tupak Shakur, aktorit, raperit, poetit dhe aktivistit për të drejtat e njerëzve me ngjyrë.

The Devil’s Violinist

The Devil’s Violinist

The Devil’s Violinist
IMDb: N/A
N/A
N/A

Bazuar në historinë e jetës së violinistit dhe kompozitorit të shekullit të 19-të, Nikola’ Paganinit, menaxherit të tij djallëzor dhe udhëtimit në Londër që i ndryshoi jetën.

Whiplash

Whiplash

Whiplash
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një djalë i ri me emrin Andriu, regjistrohet si baterist në një bandë muzikore ku instruktori i pamëshirshëm nuk ndalet në asgjë për të zbuluar potencialin e nxënësit. Andriu i…

Descendants 2

Descendants 2

Descendants 2
IMDb: N/A
N/A
N/A

Mali kthehet në Ishullin e të humburve për të gjetur armiken e saj Uman, vajzën e Ursulas që bashkëpunon me Harryn, djalin e Kapitenit Hook dhe Gilin, djalin e Gastonit.

Opening Night

Opening Night

Opening Night
IMDb: N/A
N/A
N/A

Nëse pyesni se çfarë ndodh në një prapaskenë në teatër, ky film do jua shpalosë më së miri. Në teatrin e Brodueit do të vihet në skenë një shfaqe e…

Ishq Ke Parindey

Ishq Ke Parindey

Ishq Ke Parindey
IMDb: N/A
N/A
N/A

Dy të dashuruar, një nga Pakistani dhe tjetri nga India, përballen me ndërhyrjen e burrit që i ka gjetur familja vajzës dhe bandës që drejtohet nga vëllai i djalit.

Walking on Sunshine

Walking on Sunshine

Walking on Sunshine
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vajzë e re (Annabel Scholey) vendos të bëjë dasmën e saj në Itali, pa e ditur se i fejuari (Greg Wise) dhe motra e saj (Hannah Arterton) kanë qenë…

Stomp the Yard 2: Homecoming

Stomp the Yard 2: Homecoming

Stomp the Yard 2: Homecoming
IMDb: N/A
N/A
N/A

Çens Herris kërkon të gjejë një ekuilibër mes shkollës, punës lidhjes dhe mundësisë për të performuar në kompeticionin e kërcimit kombëtar…

Stomp the Yard

Stomp the Yard

Stomp the Yard
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas vdekjes së vëllait, Dixhej futet në një universitet. Por pasioni për kërcimin dhe e shkuara e tij e përndjekin kudo.

La La Land

La La Land

La La Land
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një pianist xhazi bie në dashuri me një aktore aspirante në Los Anxhelos.

Step Up All In

Step Up All In

Step Up All In
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në kapitullin emocionues të radhës, të “Step up”, të gjithë yjet e pjesëve të mëparshme mblidhen bashkë në Las Vegasin vezullues, në betejë për një fitore që mund të përcaktojë…

Step Up Revolution

Step Up Revolution

Step Up Revolution
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në Step Up 4, Emili, vajza e një biznesmeni të pasur, mbërrin në Majami me ëndrrën për t’u bërë një balerinë profesionste. Ajo takohet dhe bie në dashuri me Shonin,…

Step Up

Step Up

Step Up
IMDb: N/A
N/A
N/A

Tajler Gejxhit i jepet mundësia për të ndryshuar jetë pasi zëvendëson një kërcimtar të lënduar dhe bëhet partneri në performancën e diplomimit të Norës…

Step Up 2: The Streets

Step Up 2: The Streets

Step Up 2: The Streets
IMDb: N/A
N/A
N/A

Shkëndija romantike lindin midis dy kërcimtarëve me të shkuara të ndryshme në Shkollën e Arteve në Merilend.

Battle of the Year

Battle of the Year

Battle of the Year
IMDb: N/A
N/A
N/A

“Beteja e Vitit” tërheq të gjitha ekipet më të mira nga e gjithë bota, por amerikanët nuk e kanë fituar në pesëmbëdhjetë vjet kampionatin botëror. Dante punëson Bleik për të…

48 Hours to Live

48 Hours to Live

48 Hours to Live
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një djalë i vetëm përndiqet nga të dy anët e ligjit kur ai kthehet në shtëpi për të hetuar mbi vrasjen e motrës së tij.

The Muppets

The Muppets

The Muppets
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur tre adhurues të Kukullave mësojnë se Teks Riçmani ka në plan të shpojë poshtë teatrit të Kukullave për naftë, Geri, Meri dhe Uolteri nisen për të gjetur kukullat që…

Eight Crazy Nights

Eight Crazy Nights

Eight Crazy Nights
IMDb: N/A
N/A
N/A

Dejvi Stoun është djali i prapë i qytetit Djuksberi. Pas peripecisë së fundit, shansin e fundit për t’i shpëtuar burgut ia jep arbitri i vjetër Duval. Dejvit i duhet të…

Trolls

Trolls

Trolls
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pasi Bergenët pushtojnë Fshatin e Trollsave, Popi, trolli më i lumtur që ka lindur ndonjëherë, dhe grindaveci Brençi nisen për një udhëtim për të shpëtuar miqtë e tyre.

A Cinderella Story: If the Shoe Fits

A Cinderella Story: If the Shoe Fits

A Cinderella Story: If the Shoe Fits
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një version modern i historisë së Hirushes, e cila është jetime, që i shërben njerkës së keqe dhe dy motrave të saj. Hirushja tani ka një ëndërr të marrë pjesë…