The Paperboy (2012) me titra shqip Movies
The Paperboy

The Paperboy

The Paperboy
IMDb: N/A
N/A
N/A

“The Paperboy” zhvillohet në jugun e Amerikës me protagonist një gazetar ambicioz dhe egoist , i cili, me ndihmën e vëllait të tij më të vogël përpiqet të vërtetojë pafajësinë…