Filma Gjithsej: 3050

Meso si te shkarkosh me Google Chrome & Opera & Microsoft Edge ose Mozilla

Per disa lloje celularesh & Iphone shkarkimi eshte i pamundur

Titrat e filmave nuk jane prej stafit tone !

Titra24.Com ju mundeson Shikim dhe Shkarkim me te shpejte se kudo

Impact Point

Gazetari sportiv Holden Granti takon lojtaren e volejbollit Kelly Reyesin pas një loje të humbur nga ekipi i saj. Pas intervistës, ata kalojnë natën së bashku. Më pas, lajmi vjen se një nga kundërshtaret e Kellyt është shtypur nga një makinë. Reyesi punësohet nga ekipi fitues dhe zëvendëson viktimën, por ndërkohë policia heton shkaqet e incidentit misterioz dhe Holden duket se fsheh diçka…